Savitarnos svetainė
Reikia pagalbos

m.Ticket

m.Ticket – viešojo transporto bilietas Jūsų mobiliajame telefone!

Tai naujas ir patogus būdas atsiskaityti už keliones Vilniaus miesto viešuoju transportu. Jūs galite įsigyti, kaupti ir naudoti bilietus tiesiog išmaniajame telefone.

Naudojantis šia programėle galima įsigyti norimą kiekį bet kokios rūšies bilietų. Tai yra, vienu metu turėti 30 min. ir 60 min. bilietų, 30 dienų ar kitos rūšies elektroninių bilietų, su nuolaida ir be jos. Susimokėti už viešojo transporto bilietus programėlėje m.Ticketgalima per elektroninę bankininkystę, taip pat kaip įprasta perkant internetu. Šiuo metu galima sumokėti iš didžiųjų bankų sąskaitų DNB, SEB, Swedbank, Nordea (kai kurie bankai gali taikyti mokesčius už pavedimą). Programos veikimui reikalingas interneto ryšys mobiliajame telefone.

Mobilioji programėlė vienu metu leidžia aktyvinti kelis bet kokios rūšies bilietus. Tad su viename telefone esančiais aktyvintais bilietais tuo pat metu gali važiuoti ir keli asmenys.

Paruošti mobilųjį bilietą kontrolei labai paprasta. Aktyvintas bilietas turi funkciją - „Paruošti kontrolei“. Paspaudus šią nuorodą, programėlė suformuoja QR kodą, kurį kontrolieriaus turimas įrenginys nuskaito ir pateikia informaciją apie bilieto galiojimą. Išsikrovus telefonui, kontrolės skyriaus darbuotojai padės jį įkrauti. Programėlėje esantis mobilusis bilietas siejamas su vartotojo telefono numeriu.

Atsisiuntimo nuorodos:

Programa skirta Android operacinei sistemai, 4.1 ir aukštesnėms versijoms. Programa skirta iOS operacinei sistemai, 10.11 ir aukštesnėms versijoms.